Soovime, et meie kliendid saaksid kõik vajalikud iluteenused ühest kohast. Seetõttu otsime hetkel oma salongi ripsmepikenduste meistrit (lash lifti ja kulmuhoolduste oskused oleksid suureks plussiks).
Kui sul on kirg ilumaailma vastu ning omad vajalikke oskusi selles valdkonnas, siis võiksid just Sina olla meie uus liige kollektiivis!
Pakume sulle võimalust liituda meie toreda ja professionaalse tiimiga ning avardada oma kogemustepagasit. Lisaks pakume paindlikku graafikut, toetavat töökeskkonda ja suurepärast võimalust arenguks.
Kui tunned, et eelmainitud kirjeldab just Sind, siis võta meiega ühendust kas siin samas Facebookis või meili teel – onne.salong@gmail.com. Ootame Sind meiega liituma ja koos looma ilu!

Juuksur Anni

Juuksur Anni on lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2011 aastal juuksuri erialal.

Teostab: Naiste, meeste ja laste juukselõikusi, värvimisi, lahtiseid soenguid, juukseravi hooldusi (K18) 

Läbitud koolitused:

  • Goldwell “Praktiline värvikoolitus”
  • Paul Mitchell “Toodete ja värvikoolitus”
  • Inebrya “Praktiline värvikoolitus”
  • Schwarzkopf “Igora Royal värvikoolitus”
  • SMK Ilukoolituskeskus “Juuksuri jätkuõpe”

Juuksur Ave

Juba väikese tüdrukuna sisustasin oma vaba aega tihti joonistamisega ja millegi loovaga. Pärast mõningasi katsetusi kujutava kunsti vallas, astusin hoopis Tehnikakooli juuksuri erialale.

Juuksuri eriala köidab mind just seetõttu, et sa ei saa kunagi öelda, et tean ja oskan juba kõike. Alati on midagi juurde õppida. Juuksuri eriala eeldab tugevat teoreetilist pagasit.  Olen töötanud oma ala meistrite kõrval ja neilt palju õppinud, läbinud mitmeid koolitusi nii Tallinnas kui Helsingis. Tänaseks olen töötanud juuksurina 21 aastat, millest 5 aastat töötasin Soomes, kus peale erialase täiendamise õppisin ka kõrgel tasemel teenindust.

Sellel teekonnal olen leidnud palju tuttavaid ja sõpru, nii kolleegide kui klientide seast, fantastilisi emotsioone, elu täis rõõmu ja naeratusi. Juuksuri teine palk on ju rahulolev ja naeratav klient. Tänu oma hästi valitud elukutsele ei ole ma pidanud justkui tööl käimagi, sest armsast tegevusest on saanud elukutse

Teostab: naiste ja meeste juukselõikusi, värvimisi, kergeid soenguid(föönisoengud, lokid, lained), juukseravi hooldusi.