Meie meeskond osaleb regulaarselt Eestis läbiviidavatel erinevatel teenindus- ja juuksurikoolitustel. Meie juuksurid on täiendanud end erinevatel värvikoolitustel, trendilõikuste koolitustel ning soengukoolitustel. Meie teenindajad kasutavad oma töös Schwarzkopfi, Inebrya, Wella, Kadus, Goldwelli, Four Reasonsi, Kadus, K19 ja Joico tooteid.

Pakume kvaliteetset juuksuriteenust tervele perele. Meie salongis teostavad juuksurid nii meeste-, naiste – kui ka lastelõikusi. Pakume erinevaid juuksuriteenuseid sh. juukselõikust, juuste värvimist erinevates tehnikates, juuksehooldust, stiilimuutust, erinevaid soenguid föönisoengust pidulike soengute ja pruudisoenguteni.

Juuksur Maiu

Maiu

Teostab: naiste, meeste ja laste juukselõikusi, värvimisi, juukseravi hooldusi .
Juuksur Marie

Marie

Teostab: naiste, meeste ja laste juukselõikusi, värvimisi, ülespandud ja lahtiseid soenguid, erinevaid punutisi, juukseravi hooldusi.
Juuksur Anni

Anni

Teostab: Naiste, meeste ja laste juukselõikusi, värvimisi, lahtiseid soenguid, juukseravi hooldusi.
Juuksur Ave

Ave

Teostab: naiste ja meeste juukselõikusi, värvimisi, kergeid soenguid(föönisoengud, lokid, lained), juukseravi hooldusi.

Juuksur Maiu

Lõpetanud Tallinna Tööstushariduskeskuse 2009a.

Teostab: naiste, meeste ja laste juukselõikusi, värvimisi, juukseravi hooldusi .

Läbitud koolitused:

 • Schwarzkopf (2016)
 • Schwarzkopf Blond Me värvikoolitus (2018)
 • Inebrya värvikoolitus (2016)
 • Keratheraphy silendus-hooldus koolitus (2017)

Juuksur Marie-Helene


Minu jaoks sai kõik alguse patside punumisest, mis mulle juba noorena väga huvi pakkusid. Armastasin punumist ning ajapikku arenes see edasi erinevate soengute ja lokkide tegemiseni, mis omakorda viis mind otsuseni, et tahan saada juuksuriks. Seetõttu asusingi vahetult peale gümnaasiumi lõpetamist edasi õppima Tallinna Tööstushariduskeskusesse, mille lõpetasin aastal 2019. Kooli kõrvalt (ja ka enne kooli) käisin ka mitmetel erinevatel soengukoolitustel.

Lisaks soengukoolitustele olen käinud ka CHI värvi- ning lõikuskoolitusel, Olaplexi koolitusel ja ka Schwarzkopfi ning Inebrya värvikoolitusel. Peale kooli lõpetamist tundsin aga, et ainult juuksuritöö tegemine muutub üksluiseks, mistõttu otsustasin midagi uut õppida. See idee viis mind 2019. aasta sügisel Tallinna Teeninduskooli küünetehniku erialale, mille lõpetasin aastal 2020. Nüüd saan rahumeeli öelda, et päevast päeva erinevaid juuksuri- ja küünetöid teha on unistus, mille olen täide viinud.

Teostab: naiste, meeste ja laste juukselõikusi, värvimisi, ülespandud ja lahtiseid soenguid, erinevaid punutisi,  juukseravi hooldusi.

Läbitud koolitused:

 • Inebrya “Praktiline värvikoolitus”
 • Schwarzkopf “Igoria Royal ja Blond me värvikoolitus”
 • CHI “Värvi ja lõikus koolitus”
 • Olaplex “Juustehoolduse koolitus”
 • Aili Pussi “Punumiskoolitus”
 • Aili Pussi ” Lokitehnikate koolitus”
 • Aili Pussi “Soenguseminar “
 • CHI Glamuursete soengute koolitu

Juuksur Anni

Juuksur Anni on lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2011 aastal juuksuri erialal.

Teostab: Naiste, meeste ja laste juukselõikusi, värvimisi, lahtiseid soenguid, juukseravi hooldusi (K18) 

Läbitud koolitused:

 • Goldwell “Praktiline värvikoolitus”
 • Paul Mitchell “Toodete ja värvikoolitus”
 • Inebrya “Praktiline värvikoolitus”
 • Schwarzkopf “Igora Royal värvikoolitus”
 • SMK Ilukoolituskeskus “Juuksuri jätkuõpe”

Juuksur Ave

Juba väikese tüdrukuna sisustasin oma vaba aega tihti joonistamisega ja millegi loovaga. Pärast mõningasi katsetusi kujutava kunsti vallas, astusin hoopis Tehnikakooli juuksuri erialale.

Juuksuri eriala köidab mind just seetõttu, et sa ei saa kunagi öelda, et tean ja oskan juba kõike. Alati on midagi juurde õppida. Juuksuri eriala eeldab tugevat teoreetilist pagasit.  Olen töötanud oma ala meistrite kõrval ja neilt palju õppinud, läbinud mitmeid koolitusi nii Tallinnas kui Helsingis. Tänaseks olen töötanud juuksurina 21 aastat, millest 5 aastat töötasin Soomes, kus peale erialase täiendamise õppisin ka kõrgel tasemel teenindust.

Sellel teekonnal olen leidnud palju tuttavaid ja sõpru, nii kolleegide kui klientide seast, fantastilisi emotsioone, elu täis rõõmu ja naeratusi. Juuksuri teine palk on ju rahulolev ja naeratav klient. Tänu oma hästi valitud elukutsele ei ole ma pidanud justkui tööl käimagi, sest armsast tegevusest on saanud elukutse

Teostab: naiste ja meeste juukselõikusi, värvimisi, kergeid soenguid(föönisoengud, lokid, lained), juukseravi hooldusi.