Joico K-PAK juuksestruktuuri taastav intensiivhooldus muudab ka kõige kuivemad ja kahjustatumad juuksed taas kauniteks, terveteks ning vastupidavateks. Selle ikooniliseks
kujunenud professionaalse 4-astmelise hoolduse tõhusus peitub juuste proteiini- ja niiskustasakaalu taastavas toimes, tänu millele saavad juuksed tervisest pakatava sära ning sileduse. 
Hooldust saab teha iseseisvana ning ka lisaks värvile või lõikusele.

Intensiivhoolduse 4 etappi:
1. Puhastamine – Sügavpuhastava šampooni abil eemaldatakse juustest mineraalide ja viimistlustoodete jäägid.
2. Tasakaalustamine – Tihendatakse ja suletakse juukse sarvkest, neutraliseeritakse ammoniaagi jäägid, peatatakse oksüdeerumine. Tasakaalustatakse juukse pH tase. Juuksed on pehmed ning elastsed, harutatakse lahti kõik pusad.
3. Taastamine – Taastatakse juuste esialgne tugevus, see vähendab murdumist ja kaitseb juuksevärvi tuhmumise eest. Juustele lisatakse proteiine, mis moodustavad juuste koostisest 80%, kuid kipuvad igapäevase töötluse käigus kaduma. Juuksed taastatakse sisemiselt ja värvimolekulidele antakse tugi, kuhu kinnituda. Juuste elastsus, läige ja üldine olukord paranevad ning neid on edaspidi mugavam käsitleda.
4. Niisutamine – Maski abil taastatakse niiskustasakaal ja pehmendatakse juukseid. Silutakse juukse sarvkesta, et anda neile mahtu, läiget ja eemaldada kahu.

K18 on esimene toode, mis kasutab biomimeetikat keratiiniahelate taasühendamiseks, kui need on blondeerimise, värvimise ja keemilise töötluse tõttu katkenud. Tulemuseks on vaid 4 minutiga siledad ja elastsed juuksed, mis tunduvad nagu uued! 
K18 biotehnoloogia aitab muuta juuksed piisavalt tugevaks, et need taluksid paremini keemilise töötlemise tõttu tekkivaid kahjustusi.
K18 saab teha eraldi iseseisva hooldusena, kuid saab teha ka lisaks juukselõikusele või värvimisele.

Juuksur Anni

Juuksur Anni on lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2011 aastal juuksuri erialal.

Teostab: Naiste, meeste ja laste juukselõikusi, värvimisi, lahtiseid soenguid, juukseravi hooldusi (K18) 

Läbitud koolitused:

  • Goldwell “Praktiline värvikoolitus”
  • Paul Mitchell “Toodete ja värvikoolitus”
  • Inebrya “Praktiline värvikoolitus”
  • Schwarzkopf “Igora Royal värvikoolitus”
  • SMK Ilukoolituskeskus “Juuksuri jätkuõpe”

Juuksur Ave

Juba väikese tüdrukuna sisustasin oma vaba aega tihti joonistamisega ja millegi loovaga. Pärast mõningasi katsetusi kujutava kunsti vallas, astusin hoopis Tehnikakooli juuksuri erialale.

Juuksuri eriala köidab mind just seetõttu, et sa ei saa kunagi öelda, et tean ja oskan juba kõike. Alati on midagi juurde õppida. Juuksuri eriala eeldab tugevat teoreetilist pagasit.  Olen töötanud oma ala meistrite kõrval ja neilt palju õppinud, läbinud mitmeid koolitusi nii Tallinnas kui Helsingis. Tänaseks olen töötanud juuksurina 21 aastat, millest 5 aastat töötasin Soomes, kus peale erialase täiendamise õppisin ka kõrgel tasemel teenindust.

Sellel teekonnal olen leidnud palju tuttavaid ja sõpru, nii kolleegide kui klientide seast, fantastilisi emotsioone, elu täis rõõmu ja naeratusi. Juuksuri teine palk on ju rahulolev ja naeratav klient. Tänu oma hästi valitud elukutsele ei ole ma pidanud justkui tööl käimagi, sest armsast tegevusest on saanud elukutse

Teostab: naiste ja meeste juukselõikusi, värvimisi, kergeid soenguid(föönisoengud, lokid, lained), juukseravi hooldusi.