• Õnne salong - guinot hooldus - Aromatic
  AROMATIC
  60€
  Tõeline naudingu ja lõõgastuse hetk! Eeterlikud õlid, aromaatsed taimed, idamaised massaaživõtted ja kõige lõpuks veel pinguldav ja niisutav printmask merevetikatest. Hingele – rahu, nahale – ilu.
 • HYDRA PEEL
  65€
  Nahka uuendav näohooldus
 • DÉTOXYGÈNE
  65€
  Hapnikuga rikastav ja toksiine väljutav hooldus. Koheselt peale Détoxygène hooldust on nahatekstuur silmnähtavalt siledam, nahk on puhtam, säravam ja jume kaunilt kumav. Nahk saab taas hingata, on pehme, elastne ja värske.
 • Õnne Ilusalong - Guinot hooldus - Liftosome
  LIFT SUMMUM
  70€
  Kohene pinguldus Sinu nahale. Hooldus koosneb 4-st faasist ja kestab 50min. Topeltkoorimine, massaaž, bioloogiline kortsukeste "täitmine", efektmaskid näole ja dekolteele. Peale hooldust märkad kohe, et Sinu nahk on nooruslikum, siledam ja toonuses.
 • AGE SUMMUM - luksuslikult pinguldav hooldus
  70€
  Hooldus sisaldab erinevaid massaaže ja maski, mis aitavad viia nahka väärtuslikke toimeaineid. Iga hoolduse järgne toode jääb nahka, seda ei eemaldata näolt, mis annab võimaluse toimeainetel kauem mõjuda ja saavutada maksimaalne tulemus. Tulemuseks on vananemismärkide vähenemine, silutud on ka kõige peenemad kortsukesed, nahk on siidiselt sile ning särav.
 • HYDRADERMIE Youth - näohoolduste superstaar
  65€
  Sügavpuhastav ja sügavniisutav hooldus näole ja kaelale. Sisaldab algpuhastust, galvaanilise mikrovooluga töötlemist, hapnikuteraapiat, massaaži ja maske.
 • HYDRADERMIE AGE LOGIC
  65€
  Luksuslik ja ülitõhus noorendav hooldus, kus erilise tähelepanu osaliseks saab nii nägu, silmaümbrus, kael kui dekoltee. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset seerum-geeli, mis pöörab ümber naha vananemise loogika. Lõõgastav massaaž ning efektiivne mask ja näokreem taastavad naha nooruslikkuse ja kauni sära.
 • HYDRA LIFT
  65€
  Näo- ja kaelalihaseid pinguldav hooldus, mis taastab lihaste toonuse ja pingsuse läbi maheda mikrovoolu. Hoolduse algfaasis stimuleeritakse lümfiringlust, et viia kudedest välja liigne vedelik ja toksiinid, kirgastades nii jumet ja vähendades turseid. Seejärel teostatav lihaste stimulatsioon pinguldab silmnähtavalt näokontuure ning aktiveerib naha rakulise aktiivsuse. Hooldust kroonib lõõgastav massaaž ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmine.
 • HYDRADERMIE DE LUXE näohooldus
  80€
  Kõikehõlmav luksuslik hooldus, milles on ühendatud sügavpuhastav ja niisutav Hydradermie ning näokontuure tõstev Hydra Lift hooldus. Hoolduse jooksul käsitletakse Sinu nägu, silmaümbrust, kaela, dekolteed ja käsi. Kohese efektiga hooldus puhastab, niisutab ning pinguldab nahka. Nahk muutub klaariks ja siidiselt pehmeks, märkimisväärselt tõuseb näoovaal, silmaümbruse ja kaela nahk on pinguldunud. Sobib ideaalselt tähtpäevadeks (pulmad, sünnipäev, pidulik koosviibimine jne.), mil soovitakse kohest tulemust.
 • TOPELTHOOLDUS HYDRADERMIE AGE LOGIC JA HYDRA LIFT
  85€
  Luksuslik ja ülitõhus noorendav hooldus, kus erilise tähelepanu osaliseks saab nii nägu, silmaümbrus, kael kui ka dekoltee. Topelthooldus taastab lihaste toonuse ja pingsuse läbi maheda mikrovoolu. Hoolduse algul stimuleeritakse lümfiringlust, et viia kudedest välja liigne vedelik ja toksiinid, kirgastades nii jumet ja vähendades turseid. Seejärel teostatav lihaste stimulatsioon pinguldab silmnähtavalt näokontuure ning aktiveerib naha rakulise aktiivsuse. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset seerum-geeli, mis lükkab ümber naha vananemise loogika. Hooldus lõpetatakse lõõgastava massaaži ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmisega.
 • HYDRADERMIE Youth koos mehaanilise puhastuse ja massaažiga
  75€
  Sügavpuhastav ja sügavniisutav hooldus näole ja kaelale. Sisaldab algpuhastust, mehaanilist puhastust, galvaanilise mikrovooluga aineteimendamist, hapnikuteraapiat, massaaži ja maski.
 • HYDRADERMIE koos mehaanilise puhastusega (NOORTELE - kuni 18a.)
  39€
  Sügavpuhastav ja sügavniisutav hooldus näole ja kaelale. Sisaldab algpuhastust, mehaanilist puhastust, galvaanilise mikrovooluga aineteimendamist, hapnikuteraapiat, massaaži ja maski.
 • HYDRA LIFT pinguldav näohooldus koos massaažiga meestele
  49€
 • Õnne Ilusalong - Guinot hooldus - Eye_Logic
  EYE LOGIC ERIHOOLDUS SILMAÜMBRUSELE
  46€
  Tõhus silmahooldus tursete, tumedate silmaaluste, otsmiku- ja silmaümbruse kortsude vastu. Hooldus sisaldab seerumeid, aparaati, massaaži ja maski.
 • NÄOPUHASTUS MASSAAŽIGA
  55€
  Eelpuhastus, koorimine, mehaaniline puhastus, seerum, massaaž, rahustav mask