Guinot näohoolduse hinnakiri

AROMATIC 60€
Tõeline naudingu ja lõõgastuse hetk! Eeterlikud õlid, aromaatsed taimed, idamaised massaaživõtted ja kõige lõpuks veel pinguldav ja niisutav printmask merevetikatest. Hingele – rahu, nahale – ilu.
  HYDRA PEEL 65€
Nahka uuendav näohooldus.
  DÉTOXYGÈNE 65€
Hapnikuga rikastav ja toksiine väljutav hooldus. Koheselt peale Détoxygène hooldust on nahatekstuur silmnähtavalt siledam, nahk on puhtam, säravam ja jume kaunilt kumav. Nahk saab taas hingata, on pehme, elastne ja värske.
LIFT SUMMUM 70€
Kohene pinguldus Sinu nahale. Hooldus koosneb 4-st faasist ja kestab 50min. Topeltkoorimine, massaaž, bioloogiline kortsukeste "täitmine", efektmaskid näole ja dekolteele. Peale hooldust märkad kohe, et Sinu nahk on nooruslikum, siledam ja toonuses.
AGE SUMMUM - luksuslikult pinguldav hooldus 70€
Hooldus sisaldab erinevaid massaaže ja maski, mis aitavad viia nahka väärtuslikke toimeaineid. Iga hoolduse järgne toode jääb nahka, seda ei eemaldata näolt, mis annab võimaluse toimeainetel kauem mõjuda ja saavutada maksimaalne tulemus. Tulemuseks on vananemismärkide vähenemine, silutud on ka kõige peenemad kortsukesed, nahk on siidiselt sile ning särav.
HYDRADERMIE Youth - näohoolduste superstaar
59€
Sügavpuhastav ja sügavniisutav hooldus näole ja kaelale. Sisaldab algpuhastust, galvaanilise mikrovooluga töötlemist, hapnikuteraapiat, massaaži ja maske.
  HYDRADERMIE AGE LOGIC 65€
Luksuslik ja ülitõhus noorendav hooldus, kus erilise tähelepanu osaliseks saab nii nägu, silmaümbrus, kael kui dekoltee. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset seerum-geeli, mis pöörab ümber naha vananemise loogika. Lõõgastav massaaž ning efektiivne mask ja näokreem taastavad naha nooruslikkuse ja kauni sära.
HYDRA LIFT 59€
Näo- ja kaelalihaseid pinguldav hooldus, mis taastab lihaste toonuse ja pingsuse läbi maheda mikrovoolu. Hoolduse algfaasis stimuleeritakse lümfiringlust, et viia kudedest välja liigne vedelik ja toksiinid, kirgastades nii jumet ja vähendades turseid. Seejärel teostatav lihaste stimulatsioon pinguldab silmnähtavalt näokontuure ning aktiveerib naha rakulise aktiivsuse. Hooldust kroonib lõõgastav massaaž ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmine.
HYDRADERMIE DE LUXE näohooldus 80€
Kõikehõlmav luksuslik hooldus, milles on ühendatud sügavpuhastav ja niisutav Hydradermie ning näokontuure tõstev Hydra Lift hooldus. Hoolduse jooksul käsitletakse Sinu nägu, silmaümbrust, kaela, dekolteed ja käsi. Kohese efektiga hooldus puhastab, niisutab ning pinguldab nahka. Nahk muutub klaariks ja siidiselt pehmeks, märkimisväärselt tõuseb näoovaal, silmaümbruse ja kaela nahk on pinguldunud. Sobib ideaalselt tähtpäevadeks (pulmad, sünnipäev, pidulik koosviibimine jne.), mil soovitakse kohest tulemust.
  TOPELTHOOLDUS HYDRADERMIE AGE LOGIC JA HYDRA LIFT 85€
Luksuslik ja ülitõhus noorendav hooldus, kus erilise tähelepanu osaliseks saab nii nägu, silmaümbrus, kael kui ka dekoltee. Topelthooldus taastab lihaste toonuse ja pingsuse läbi maheda mikrovoolu. Hoolduse algul stimuleeritakse lümfiringlust, et viia kudedest välja liigne vedelik ja toksiinid, kirgastades nii jumet ja vähendades turseid. Seejärel teostatav lihaste stimulatsioon pinguldab silmnähtavalt näokontuure ning aktiveerib naha rakulise aktiivsuse. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset seerum-geeli, mis lükkab ümber naha vananemise loogika. Hooldus lõpetatakse lõõgastava massaaži ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmisega.
HYDRADERMIE Youth koos mehaanilise puhastuse ja massaažiga 65€
Sügavpuhastav ja sügavniisutav hooldus näole ja kaelale. Sisaldab algpuhastust, mehaanilist puhastust, galvaanilise mikrovooluga aineteimendamist, hapnikuteraapiat, massaaži ja maski.
  HYDRADERMIE koos mehaanilise puhastusega (NOORTELE - kuni 18a.) 39€
Sügavpuhastav ja sügavniisutav hooldus näole ja kaelale. Sisaldab algpuhastust, mehaanilist puhastust, galvaanilise mikrovooluga aineteimendamist, hapnikuteraapiat, massaaži ja maski.
  HYDRA LIFT pinguldav näohooldus koos massaažiga meestele 45€
Eye Logic erihooldus silmaümbrusele 42€
Tõhus silmahooldus tursete, tumedate silmaaluste, otsmiku- ja silmaümbruse kortsude vastu. Hooldus sisaldab seerumeid, aparaati, massaaži ja maski.
  NÄOPUHASTUS MASSAAŽIGA 47€
Eelpuhastus, koorimine, mehaaniline puhastus, seerum, massaaž, rahustav mask

Kõik õigused kaitstud: OÜ P&J Partners